PolskiEnglishFrançais (France)UkrainianGermany

W 2019 roku zmarł w Warszawie absolwent polonistyki na Uniwersytecie Wrocławskim, ktory zawodowo realizował się jako kompozytor, poeta, piosenkarz, gitarzysta i tłumacz. W szeroko pojętym środowisku kulturalnym był ceniony jako reżyser teatralny i estradowy oraz  autor wielkich widowisk plenerowych. W naszym Dziale Informacji powstało poświęcone tem znakomitemu twórcy zestawienie bibliograficzne, które włączamy do cyklu „Słynni wrocławianie” (poprzednie znajdziesz TUTAJ >>).
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad  100) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.