PolskiEnglishFrançais (France)

Zaproszeniem na zajęcia pod hasłem „Jesień malowana sztuką” nasz Dział Pracy z Dziećmi wznawia – po długiej przerwie spowodowanej pandemią – lubiane przez dzieci i przez rodziców cykle zajęć dla najmłodszych: Biblioteczną Akademię Niemowlaka, Biblioteczną Akademię Malucha oraz Stare i Nowe Spotkania Bajkowe.

Przypomnijmy, że na zajęcia w Bibliotecznej Akademii Niemowlaka zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 1,5 roku, do Akademii Malucha dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat, a na Stare i Nowe Spotkania Bajkowe dzieciaki w wieku od 4 do 6-7 lat – oczywiście z rodzicami (lub opiekunami), których obecność jest nieodzowna i obowiązkowa. Będą też, na swój sposób brać udział w tych działaniach.

Zajęcia dla wszystkich grup odbędą się w sobotę, 16 października 2021 r.

Szczegóły dotyczące godzin i treści zajęć można sprawdzić na przeznaczonej dla dzieci podstronie naszego portalu, czyli TUTAJ >>.

UWAGA RODZICE!
Udział w spotkaniu będzie dobrą okazją do założenia Waszym Pociechom dziecięcych kart bibliotecznych, do czego wszytkich serdecznie zachęcamy!