PolskiEnglishFrançais (France)

Wszystkie prezentowane niżej audiobooki można wypożyczyć w Oddziale Książki Mówionej (sprawdź TUTAJ >>).

Upadek gigantów
Ken Follett
Warszawa : Wydawnictwo Albatros : Audioteka, 2020

Superprodukcja z udziałem ponad 120 świetnych głosów. // Pięć rodzin mieszkających na dwóch kontynentach. Walijska osada górnicza, salony Londynu i Waszyngtonu, robotnicze kwatery carskiego Petersburga… A także okopy Wielkiej Wojny, gabinety Wersalu, gdzie rozstrzygnęły się jej losy; i ogarnięty rewolucją Petersburg…