? Blizny przeszłości
Krystyna Mirek
Wydawnictwo Filia, 2021

Stare zbrodnie rzucają długie cienie Wiele lat temu w małej miejscowości Borki zamordowano komendanta policji, Aleksandra Sokołowskiego. Szybko złapano sprawcę, który przyznał się do winy i został skazany.

Piętnaście lat później do miasteczka wraca córka komendanta, Maja. Gdy zginął ojciec miała siedem lat i jako jedyna widziała na własne oczy, co się wtedy stało. Tylko ona zna prawdę. Wiele osób w miasteczku zaczyna się bać i robić życiowe rozrachunki. // Kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za zbrodnię sprzed lat? (z noty wydawcy)

? Dom głosów
Donato Carrisi
Wydawnictwo Albatros, 2021