? Cisza między dźwiękami
Karolina Wilczyńska
[seria:] Stacja Jagodno. Tom 9
[wydawnictwo:] Czwarta Strona, 2019

Bohaterowie bestsellerowej Stacji Jagodno powracają! // Agata była kiedyś znakomitą wiolonczelistką, koncertowała na całym świecie, robiła karierę… Co takiego stało się, że piękne dźwięki są już tylko wspomnieniem, a kobieta znalazła się na życiowym zakręcie?

Gdy Agata spotka się w Jagodnie z ludzką życzliwością, to nie wystarczy, by uporać się z problemami. Będzie musiała podjąć walkę o siebie i o swoje małżeństwo z Hubertem. Czy jej się to uda i czy znajdzie w sobie dość sił, by przezwyciężyć nie tylko zazdrość? (z noty wydawcy)

? Czas nadziei
Joanna Kruszewska
Wydawnictwo Filia, 2021