PolskiEnglishFrançais (France)

Andrzej Ziemiański jest jednym z najpopularnieszych polsich pisarzy fantasy i science-fiction. Mieszka i tworzy we Wrocławiu. Rozgłos i unanie przyniosły mu powieści z cyklu „Achaja”. Spis przygotowany w Dziale Informacji DBP, zawiera zarówno bibliografię podmiotową (teksty i wypowiedzi A. Ziemiańskiego: książki, artykuły i wywiady) oraz bibliografię przedmiotową (publikacje dotyczące pisarza i jego twórczości). Zachęcamy do przejrzenia tego spisu.

ANDRZEJ ZIEMIAŃSKI  >>

Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 80) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.