Ten spis bibliograficzny jest nie tylko dla tych, którzy zajmują się tym szczególnym gatunkiem literackim, ale chyba przede wszystkim dla tych, którzy czytają romanse i ich szukają. W zestawieniu znalazło się bowiem 160 pozycji, które znajdują się w zbiorach naszej Biblioteki. Nawet po pobieżnym przejrzeniu zestawienia da się spostrzec, że jest tam sporo bestsellerów, takich jak prezentowany obok superhit „New York Timesa”.

NAJPIĘKNIEJSZE ROMANSE   >>
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia (jest ich już ponad 70) można znaleźć w zakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.
Na marginesie: całkiem dobre biblioteczne hasło – „Zakochajcie się... w romansach!”