Książki on-line z portalu Legimi.plKsiązki on-line z portalu LibraIbuk.plKatalog zbiorów www.dzb.plCyfrowy Dolny Śląsk
Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki mogą bezpłatnie (!) korzystać z ponad 2,5 tysiąca e-booków, które znajdują się na  platformie IBUK Libra.

CZYTELNIKÓW, KTÓRZY JUŻ KORZYSTAJĄ Z TYCH ZASOBÓW
za naszym pośrednictwem, zachęcamy do przejrzenia wirtualnych „półek z nowościami”, bo wśród publikacji, do których dostęp nasza Biblioteka wykupiła, pojawiło się tych nowych propozycji sporo. Wybraliśmy dla Was publikacje wydane w roku 2020. Dla wygody podzieliliśmy je na kategorie, które znajdziecie w  katalogu IBUK Libra. Po otwarciu konkretnej kategorii pojawią się okładki i opisy.
BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA >>
FILOLOGIA POLSKA I FILOLOGIE OBCE >>
FILOZOFIA, RELIGIOZNAWSTWO >>
HISTORIA >>
INFORMATYKA >>
KULTURA I SZTUKA >>
MEDYCYNA >>
NAUKI EKONOMICZNE >>
NAUKI POLITYCZNE >>
PEDAGOGIKA >>
PSYCHOLOGIA I SOCJOLOGIA >>
PRAWO >>
TECHNIKA >>

CZYTELNIKOM, KTÓRZY PO RAZ PIERWSZY DOWIADUJĄ SIĘ
o tej możliwości bezpłatnego dostępu do e-booków, rekomendujemy skorzystanie z okazji!

Na platformie IBUK Libra będziesz miał całodobowy dostęp do wirtualnej czytelni, w której będziesz mógł wybierać spośród ponad 2500 tytułów. Jakie to e-booki? IBUK Libra proponuje przede wszystkim publikacje specjalistyczne, naukowe z niemal wszystkich dziedzin, popularnonaukowe, ale także beletrystyczne.

Jeśli studiujesz, uczysz się, pracujesz nad zagadnieniem naukowym, albo po prostu masz pasję poznawczą i chcesz mieć darmowy dostęp do takich e-booków, przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się, jak to zrobić. ZAJRZYJ TUTAJ >>