Sześcioletni Jasiek jest chory. Ma katar, kaszel i gorączkę. Trudne chwile pomagają mu znieść Paczka Chusteczek, Termometr, Apsik i Gorączka. Czy wspólnie uda im się pokonać groźnego Wirusa? Czy wezwany na pomoc superbohater, Johnny C, da sobie radę?

„Słuchowiska online” to fajna propozycja Wrocławskiego Teatru Lalek na czas pandemii. Są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku 3-10 lat i pojawiają się na stronie Teatru w co drugą niedzielę o godz. 15.00. Ale słuchać ich można w każdej chwili.
Słuchowiska te napisali dla Teatru znani dramatopisarze, a zilustrował muzycznie duet SzaZa. Na stronie Tetaru znajdziecie linki do dwóch już słuchowisk, które rozpoczynają cykl „Jasiek i...”. Oprócz będącego bardzo na czasie „Jaśka i... wirusa”, możecie sobie również otworzyć „Jaśka i... kosmitkę”, a także pobrać PDF z fragmentem książki w formacie PDF.
Wystarczy wejść TUTAJ >>.