Krasnale wrocławskie to dziś temat popularny i eksploatowany na różne sposoby. Wszystko się zaczęło od akcji malowania krasnali na wrocławskich płotach i murach pprzez Majora i jego Pomarańczową Alternatywę. Później zamalowywali je gorliwie funkcjonariusze z Milicji Obywatelskiej.
W zestawieniu bibliograficznym ujęte zostały opisy publikacji, które znajdziecie Państwo w zbiorach Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej.

Oto link, który pozwoli Państwu do zestawienia zajrzeć (krasnoludki nie muszą Wam pomagać!):

KRASNALE WROCŁAWSKIE >>

Przypominamy, że pod zakładką „Zestawienia bibliograficzne” (w menu „Katalogi”) można znaleźć WSZYSTKIE zestawienia (patrz >>), które mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.