Jest to mała galeria sztuki, działająca przy Dziale Pracy z Dziećmi. W galerii prezentowane są prace dzieci z wrocławskich szkół i przedszkoli oraz uczestników konkursów plastycznych,organizowanych przez Bibliotekę. Zobaczyć również można wystawy związane tematycznie z imprezami organizowanymi w Dziale. Zapraszamy nauczycieli i uczniów do prezentowania swoich prac większemu gronu odbiorców.

20 września 2022 r. o godzinie 10:00. Wernisaż odbędzie się w Galerii Podróżnika. Jest to mała galeria sztuki, działająca przy Dziale Pracy z Dziećmi. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac Nadii Sienkiewicz oraz uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 10 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu.

Kuratorką wystawy jest Agnieszka Kozyra.