Wszystkich młodych czytelników i uczniów szkół z Dolnego Śląska zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu związanym z projektem „Z książką na walizkach 2019”.

Ogłaszamy konkurs fotograficzny „Sport i Czytanie” skierowany do dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat.

Przedmiotem konkursu są zdjęcia ukazujące oraz łączące dwie pasje: sport i czytanie. Zdjęcia w formacie JPG należy przesyłać drogą elektroniczną na adres do dnia 18 października 2019 r. Pozostałe informacje znaleźć można w regulaminie konkursu (w załączniku poniżej). Dopełnienie regulaminu stanowi klauzula dot. ewidencji uczestników wydarzeń.

Mamy nadzieję, że młodzi twórcy zaskoczą nas swoją pomysłowością oraz humorem i nieszablonowym ujęciem tematyki konkursu. Zapraszamy!
? Regulamin konkursu >>
? Klauzula dot. ewidencji uczestników wydarzeń >>