W ramach współpracy Działu Dziecięcego Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu z Empik School najmłodsi czytelnicy mogą skorzystać ze zniżki na kurs języka angielskiego. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 4-7 lat; poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje od organizatorów.
Język Angielski metodą Disney English dla najmłodszych czytelników Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu!

Tylko teraz, za okazaniem swojej karty bibliotecznej najmłodsi czytelnicy DBP we Wrocławiu otrzymają 250zł zniżki na innowacyjny kurs Języka Angielskiego metodą Disney English.

Lekcje języka angielskiego prowadzone metodą Disney English to propozycja nauki języka przez zabawę i wprowadzenie dzieci w magiczny świat ukochanych bohaterów filmów Disneya. Nieodłącznym elementem wszystkich zajęć są angażujące zadania na tablicy interaktywnej, piosenki, filmy i gry językowe. Formuła lekcji ułożona jest w ten sposób, aby stworzyć przyjazną i bliską dziecku atmosferę, która sprzyja naturalnemu przyswajaniu języka.

Dlaczego Disney English?

Skuteczna metoda – sprawdzona w ponad 150 szkołach w różnych krajach
Świat Disneya – wesoły i bliski dzieciom, sprzyja wspaniałej zabawie i łatwemu przyswajaniu języka
Nowoczesne technologie – zadania na tablicy interaktywnej bardziej angażują dzieci
Indywidualne podejście – zapewnione dzięki małym grupom (do 8 osób)
Doświadczeni lektorzy – kochają pracę z dziećmi i tworzą pozytywną atmosferę zajęć
Wsparcie dla rodziców – instrukcje w języku angielskim i polskim umożliwiają uczestnictwo w procesie nauczania dziecka

Kursy są dostosowane do dzieci w wieku 4-7 lat, a zajęcia odbywają się w szkole językowej:

EMPIK School Wrocław
ul. Ruska 11/12
50-079 Wrocław

Jeżeli chcesz, aby kolejne spotkania z językiem angielskim były dla Twojego dziecka niesamowitym przeżyciem, umów się na bezpłatną lekcję próbną!

Więcej informacji tutaj >> lub pod numerem telefonu 71 341 87 06.