Prezentujemy listy uczestników szkoleń dla bibliotekarzy w ramach projektu Stawiam na rozwój – szkolenia bibliotekarzy dolnośląskich dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Osoby, które zakwalifikowały się na szkolenia proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz (podpisany i zeskanowany do formatu pdf) należy przesłać pocztą elektroniczną do 31 lipca 2017, w tytule wiadomości wpisując: Szkolenia2017, na adres: .

Nie przesłanie formularza w terminie skutkuje skreśleniem z listy uczestników.

Jednocześnie przypominam o obowiązku informowania o rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu z wyprzedzeniem tak, aby można było skierować ofertę uczestnictwa do osób z listy rezerwowej.

Listy uczestników: TUTAJ >>               Formularz  do pobrania: TUTAJ >>
Więcej informacji na temat szkolenia tutaj  >>