UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
30-09-2017 (Sobota)
godz. 11:00 - 12:30
Biblioteka 7 Kontynentów, parter

W ramach Starych i Nowych Spotkań Bajkowych zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe zajęcia przygotowane wspólnie z Alliance Francaise.

Zajęcia poprowadzą sympatyczne pluszaki: wzruszająca i uczuciowa Owca Minia oraz jej odpowiedzialny i rozsądny przyjaciel Pies Yaroslav.

Podczas zajęć pokażemy Wam, jak Metoda Les Petits Français (franc. Mali Francuzi) umożliwia uczenie się języka francuskiego najmłodszym dzieciom.
Warsztaty rozpoczną się piosenkami, które przeniosą dzieci do magicznego świata Małej Francji, gdzie mówi się wyłącznie po francusku. Tam wraz z Minią i Yaroslavem dzieci będą mogły przeżyć ciekawe przygody, a przy okazji – nauczą się wraz z nimi mówić w języku francuskim.

Prowadzący: Maria Demkowicz, Agnieszka Glinicka oraz Beata Rusnak.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
STARE I NOWE SPOTKANIA BAJKOWE to cykl zajęć adresowanych do dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które zapraszamy wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Spotkania te mają wprowadzić małych czytelników w świat książek. Treścią spotkań, oprócz obcowania z książkami, będzie wspólne muzykowanie, tańce, zabawy w teatr (małe formy), tworzenie prac plastycznych inspirowanych tekstem. Odbywają się raz w miesiącu, w soboty, o godz. 11.00 – 12.30. Obowiązują zapisy – w poniedziałki poprzedzające spotkanie na miejscu, u bibliotekarza lub telefonicznie (71 33 52 217), w godzinach pracy Biblioteki (10.30 – 18.45).

Od października tego roku zapraszmy także do udziału w nowym cyklu organizowanym w ramach Starych i Nowych Spotkań Bajkowych – „Barwa i dźwięk” >>
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -