UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
21-09-2017 (Czwartek)
godz. 17:00 - 18:00
Biblioteka 7 Kontynentów, parter
Obowiązują zapisy!

Biblioteka Siedmiu Kontynentów zaprasza
wszystkich Poszukiwaczy Dźwięków!


Po letnich wyprawach wracamy z całym workiem przygód i doświadczeń, które produkowały mnóstwo dźwięków – wsłuchamy się w nie i pobawimy nimi. Przy okazji wsiądziemy razem w pociąg i wrócimy do domu.

- - - - - - - - - - - -
BIBLIOTECZNA AKADEMIA MALUCHA to comiesięczne spotkania w Bibliotece Siedmiu Kontynentów dla dzieci (w wieku od 1,5 roku do 4 lat) wraz z rodzicami (lub opiekunami), inspirowane literaturą skierowaną do najmłodszych. Zawsze towarzyszą im zabawy słowne i plastyczne oraz zabawy z piosenką. Zajęcia przygotowuje i prowadzi Amelia Jachimowicz. W tym roku cykl nosi tytuł „Poszukiwacze dźwięków” – otworzymy uszy i będziemy szukać dźwięków, będziemy je tworzyć, wsłuchiwać się w nie, uczyć się poprawnie je wymawiać oraz nazywać. Towarzyszące temu zabawy ze słowem i muzyką sprawią, że w miły sposób będziemy ćwiczyć nie tylko nasze uszy, buzie, ale też całe ciało.

Spotkania w Bibliotecznej Akademii Malucha to również szansa dla maluchów na spotkanie i zabawę z rówieśnikami oraz okazja do wspólnej i twórczej zabawy z rodzicem/opiekunem. Pobudzony w miły sposób na zajęciach potencjał twórczy dziecka wykorzystywany jest we wspomaganiu ogólnego rozwoju.
- - - - - - - - - - - -