? Kraina Lovecrafta
Matt Ruff
Wydawnictwo W.A.B., 2020

Opowieść o brawurowej podróży przez rasistowskie Stany Zjednoczone lat 50. // Chicago, 1954 rok. Były żołnierz, czarnoskóry Atticus Turner, otrzymuje tajemniczy list od ojca. By wyjaśnić sprawę, wyrusza do Nowej Anglii, żeby go odnaleźć. Tak rozpoczyna się niesamowita podróż przez Amerykę lat pięćdziesiątych – krainę, w której rasizm jest wszechobecny i gdzie spotkać można... osobliwości rodem z książek jednego z najwybitniejszych autorów powieści grozy, H.P. Lovecrafta.

Na swojej pełnej przygód drodze bohaterowie powieści spotkają czające się w lesie przerażające potwory, tajemniczy Zakon Prastarego Świtu i duchy zamieszkujące skrywającą mroczny sekret posiadłość. (z noty wydawcy)

? Dracul
J.D Barker, Dacre Stoker
Wydawnictwo Czarna Owca, 2020