Dbałość o środowisko naturalne, dbałość o zdrowy tryb życia, świadomość ochrony zasobów i kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska to motyw przewodni tegorocznego projektu szkoleniowego Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Poprzez te tematy chcemy pokazać proste a zarazem kreatywne pomysły na działania z książką skierowane do różnych grup użytkowników oraz poszerzyć kluczowe kompetencje interpersonalne i cyfrowe bibliotekarzy.

Zachęcamy do rejestracji na szkolenia adresowane do bibliotekarzy pracujących w dolnośląskich bibliotekach publicznych, które będziemy realizować jesienią tego roku.

Rejestracja trwa do 11 sierpnia 2019 r. poprzez wypełnienie ankiety w formularzu Google. Na każde szkolenie obowiązuje osobny formularz. Można wybrać maksymalnie 3 szkolenia.

Rejestracja nie oznacza zakwalifikowania się na szkolenia. Bibliotekarze zakwalifikowani do udziału otrzymają zaproszenie wraz z kartą zgłoszenia pod koniec sierpnia na wskazany w ankiecie adres e-mail.

Liczba miejsc ograniczona. W przypadku wolnych miejsc zostanie ogłoszony nabór uzupełniający.
Harmonogram szkoleń wraz z linkami do rejestracji >> TUTAJ
WYNIKI REKRUTACJI

Bibliotekarze zakwalifikowani do udziału w szkoleniach do dnia 30 sierpnia 2019 r. otrzymają na podane w rejestracji adresy e-mail informację o szkoleniu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem.

Formularze należy przesłać na adres: do dnia 6 września 2019 r.

Szczegółowe informacje o szkoleniach:
  1. Kreatywna ekologia → pdf
  2. Zdrowa atmosfera → pdf
  3. Chroń lasy → pdf
  4. Daj książce inne życie → pdf
  5. Ekoksiążka sensoryczna → pdf
  6. Ekostudio w bibliotece → pdf
  7. Natura w szkle zamknięta → pdf
  8. Ekostyl życia → pdf
Klauzula infromacyjna dot. ewidencji uczestników wydarzeń >>

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury