To zestawienie bibliograficzne powstało z okazji jubileuszu 40-lecia powołania kardynała Karola Wojtyły na papieża (16 października). Spis zawiera opisy publikacji o Janie Pawle II, które są do wypożyczenia w naszej bibliotece. Mamy w zbiorach takich pozycji bardzo wiele, dlatego spis jest subiektywnym wyborem najciekawszych.

JAN PAWEŁ II >>

Zestawienie przygotowane zostało w Dziale Informacji DBP.
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia można znaleźć w podzakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.