UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Do opublikowanego wcześniej spisu dostępnych w naszej bibliotece książek na lato dorzucamy jeszcze jedno zestawienie bibliograficzne – powstało przed kilkoma dniami – tematycznie związane z wakacjami. Obejmuje ono książki, broszury i artykuły prasowe poświęcone turystyce na Dolnym Śląsku.

TURYSTYKA NA DOLNYM ŚLĄSKU >>

A pod następnym linkiem wspomniana wyżej krótka bibliografia dostępnych w naszej bibliotece książek (w tym także nowości wydawniczych), które polecamy wszystkim poszukującym lekkiej lektury na czas wakacyjny. Lista zawiera książki różnych gatunków (od powieści fantastycznych przez kryminały i thrillery czy  powieści obyczajowe i romanse aż do biografii, przewodników, tekstów o tematyce historycznej). Liczymy, że czytanie dostarczy Państwu wiele radości!

KSIĄŻKI NA LATO >>

Zestawienia zostały przygotowane, jak zawsze, w Dziale Informacji DBP.
 
Przypominamy, że WSZYSTKIE zestawienia można znaleźć w podzakładce „Bibliografie”, w menu „Dla czytelników” (patrz >>). Mogą być przydatne uczniom i studentom przy pisaniu prac, ale także wszystkim osobom, których interesuje jakiś konkretny temat i poszukują książek lub publikacji prasowych z nim związanych.