Wydawnictwo Dwie Siostry zaprasza do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018!

Konkurs od początku cieszy się dużym zainteresowaniem twórców z Polski i zagranicy – na dwie pierwsze edycje nadesłano łącznie prawie 1000 projektów z całego świata! Na księgarskich półkach pojawiają się pokonkursowe książki – nowe, świeże i intrygujące tytuły dla dzieci. Trwają prace nad kolejnymi publikacjami.

Przedmiotem konkursu jest projekt ilustrowanej książki dla dzieci w języku polskim lub angielskim. Prace konkursowe powinny zawierać scenariusz (konspekt) lub scenorys (storyboard) całej książki oraz 3 gotowe rozkładówki i okładkę.

Bezpośrednim celem konkursu jest inicjowanie procesu tworzenia pięknych i wartościowych książek dla dzieci oraz odkrywanie utalentowanych twórców i stwarzanie im możliwości zaistnienia na polskim i międzynarodowym rynku wydawniczym.

Do udziału w konkursie zapraszamy debiutantów i doświadczonych twórców, z Polski i z zagranicy, występujących indywidualnie lub zespołowo. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Prace konkursowe należy nadsyłać od 15 listopada do 15 grudnia 2018 roku na adres Wydawnictwa Dwie Siostry. Będą oceniane przez dwa składy jurorskie – międzynarodowy i wydawniczy. Autorzy zwycięskich projektów zostaną uhonorowani nagrodą pieniężną w wysokości 2500 euro oraz wydaniem książki.

Szczegółowe informacje w załącznikach oraz na stronie: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/jasnowidze_2018/
.
? Regulamin >>