UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Zachęcamy do udziału w wakacyjnym konkursie Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej na najciekawsze zdjęcie tablic pamiątkowych. Gdziekolwiek aktualnie mieszkacie lub dokądkolwiek wybieracie się na wakacje – sprawdźcie, czy to miejsce nie jest związane ze znanym pisarzem, artystą. Jeśli tak, koniecznie sfotografujcie tablicę upamiętniającą daną osobę czy wydarzenie! Nie zapomnijcie o dodaniu podpisu (gdzie zrobiono zdjęcie i z kim jest związane – zwłaszcza, jeśli napis jest nieczytelny).

Zgłoszenia na konkurs można przesyłać do 16 września 2018 roku na adres z dopiskiem KONKURS NA ZDJĘCIE TABLICY PAMIĄTKOWEJ. Oprócz opisu fotografii prosimy o dołączenie danych osobowych: imienia i nazwiska. Na uczestników czeka 10 nagród książkowych. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 września 2018 roku na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej (http://www.wbp.wroc.pl/wbp/
). Zastrzegamy sobie jednak możliwość wcześniejszego publikowania nadesłanych przez Państwa materiałów.

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia, wykonane podczas pewnej weekendowej wycieczki po Krakowie. Liczymy, że staną się one inspiracją do własnych poszukiwań.
Regulamin konkursu >>
Klauzula infromacyjna dot. ewidencji uczestników wydarzeń >>