UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wszystkich użytkowników naszej biblioteki zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na recenzję jednej z najnowszych pozycji wydawnictwa Znak Literanova.

Konkursowa książka to „W cieniu magnolii” Anny Płowiec
debiutancka powieść obyczajowa, która spotkała się z pozytywnym odbiorem czytelników.

Nagrodą jest pakiet książek składający się z samych nowości wydawnictwa Znak o wartości 400 zł,  a właściwie dwa takie pakiety – komplet otrzyma bowiem zarówno biblioteka, jak i autor recenzji. Jest to więc szansa na jednoczesne poszerzenie własnej biblioteczki oraz asortymentu DBP! 


Recenzje zajmujące jedną lub dwie strony A4 można przesyłać na adres ; do 30 maja 2018 roku. W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe: imię, nazwisko, numer telefonu.
O książce [opis wydawcy]:
 
Niewinna gra w pokera w domu Alicji okazała się nowym rozdaniem nie tylko kart, ale i uczuć.

Kiedy serce Alicji rozdarło się pomiędzy dwóch mężczyzn, nie wiedziała jeszcze, że konsekwencje swoich wyborów będzie czuła przez wiele lat. Nie potrafiła oprzeć się przystojnemu Leszkowi. Nie spodziewała się, że cichy i spokojny Janek pojawi się przypadkiem w jej życiu i wywróci wszystko do góry nogami.

Gdzieś pomiędzy starymi kamienicami pięknego Krakowa, w szalonych latach 90., gdy wszystko wydawało się możliwe, splatają się historie miłości i pożądania.

W cieniu magnolii to poruszająca historia o burzliwych uczuciach, bliskości i wyborach dokonywanych przez każdego z nas. Ta powieść daje nadzieję i pokazuje, że warto zaufać uczuciom, nawet gdy sądzimy, że świat zwrócił się przeciwko nam.

Czy utracona przed laty miłość ma szansę się odrodzić? Czy los okaże się dla Alicji łaskawy i przyniesie jej upragnione szczęście?