UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Z przyjemnością informujemy, że w holu Biblioteki można podziwiać symboliczne książkowe drzewko, które otrzymaliśmy od Legimi! W 2017 roku nasi czytelnicy przeczytali bowiem najwięcej e-booków w całej Polsce. To dla nas prawdziwy zaszczyt – cieszymy się, że tak aktywnie korzystają Państwo z oferty dostępu do książek elektronicznych.

Przypominamy, że według ostatnich danych (ze stycznia 2018 roku) użytkownicy przeczytali już prawie 15 milionów stron darmowych e-booków dostępnych na platformie Legimi. Od momentu uruchomienia usługi w styczniu 2016 roku jej popularność stale rośnie. Jeszcze w czerwcu 2017 roku liczba „skonsumowanych” stron wynosiła 5 milionów.

Obecnie nasi czytelnicy (a także czytelnicy zapisani do jednej z 37 bibliotek Dolnego Śląska, które podpisały kontrakt z Legimi) mają dostęp do około 20 tysięcy e-booków, w tym wielu nowości i bestsellerów.


Bez wątpienia wyróżniamy się pod względem czytelnictwa książek elektronicznych, a to wszystko dzięki użytkownikom Biblioteki. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wypróbować usługi, zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i pobrania kodu. Więcej szczegółów tutaj >>