UWAGA!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wszystkich seniorów korzystających z oferty naszej Biblioteki lub zainteresowanych udziałem w przygotowanym przez nas programie edukacyjnym informujemy o nowym, dedykowanym im odnośniku – „Dla seniora” – który jest dostępny z pozycji strony głównej, po kliknięciu w menu odnośnika „Dla czytelników” 

„Przestrzeń” dla seniora na naszej stronie www ma kształt podobny do strony głównej – istnieje w postaci „kafelków” odsyłających do wydarzeń oraz artykułów. Zebrane zostały tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące organizowanych przez Bibliotekę spotkań o charakterze edukacyjnym, warsztatach czy kursach. Można przeczytać zatem o Dyskusyjnym Klubie Książki dla Seniorów, kursach komputerowych, treningach pamięci oraz zajęciach z języka angielskiego.

W przyszłości planowane jest dalsze rozbudowywanie tej strefy i wyposażenie w informacje na temat kolejnych spotkań poszczególnych cyklów, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń czy relacje z już zakończonych imprez kulturalnych. Mamy nadzieję, że dzięki temu dostęp do oferty naszej Bilioteki zostanie ułatwiony, a seniorzy poczują się jej pełnoprawnymi użytkownikami.
Bezpośredni link do podstrony >>